. .

Лекція «Буддійські Ступи виконують бажання» та Презентація проекту будівництва в Луганську першої Ступи Просвітлення в Україні

Кажуть, що духовний вплив буддійських ступ настільки сильний, що ті, хто їх шанують, хто приймає участь в будівництві, а також живе поблизу, сприймає їх позитивний вплив як джерело миру, щастя і благополуччя. Ці архітектурні споруди в досконалій формі висловлюють чисту природу ума, Просвітлення. Побудовані тисячоліття тому в Азії, вони до сих пір позитивно впливають на силове поле всього Всесвіту.

 

26 листопада 19:00 – 22:00
Лекція «Буддійські Ступи виконують бажання»,
Толек Соколов, буддійський вчитель, Росія
Презентація проекту будівництва в Луганську першої Ступи Просвітлення в Україні
Олександр Рибін, Аліна Федченко, Україна

В останні роки і в інших частинах світу в багатьох місцях були побудовані ступи – від невеликих до більше ніж 25 метрів заввишки. Скоро також буде побудована Ступа Просвітлення в Україні – буддисти Діамантового шляху лінії Карма Каг’ю готуються до будівництва ступи в Луганську.

Дізнатися про символічне значення ступ, їх різновиди та особливості будівництва, а також познайомитися з проектом будівництва першої в Україні Ступи Просвітлення можна на лекції, яка відбудеться 26 листопада. Її прочитає буддійський вчитель з Росії Толек Соколов, який брав активну участь у будівництві ступ в Елісті (Калмикія), Морках (республіка Марій Ел, Росія) і в Берчен Лінгу (Греція).

 

Український Дім, вул. Хрещатик, 2
Вхід 20 грн

 

Поділитися:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google