Дні буддійської культури в Україні

Прем`єра документального фільму «Ханна: нерозказана історія буддизму»

Прем`єра документального фільму «Ханна: нерозказана історія буддизму»

Переможець міжнародних кінофестивалів у Лос-Анджелесі (2014), Мумбаї (2015), Лондоні (2016) в номінації «Кращий документальний фільм».

Фільм “Ханна” присвячений історії Ханни Нiдал, жінки, що зробила величезний внесок у відкриття тибетського буддизму для Західного світу. Стрічка розповідає про її життя, починаючи з ідеалістичної молодості у Копенгагені серед хіпі-культури 60х, коли вони з чоловіком, Оле Нідалом, вирушили у подорож до Непалу. Там вони стали першими західними учнями Його Святості Шістнадцятого Кармапи, першого лами Тибету, що почав традицію свідомих перероджень у 1110 році. Ханна стала перекладачем та помічником декількох високих тибетських лам, а також мостом  між буддизмом Сходу і Заходу.

Серце фільму – це особлива і надихаюча історія кохання Ханни та Оле на тлі їхньої спільної роботи з втілення побажань 16го Кармапи – принести буддизм на Захід. Проводячи глядача від Європи та Північної Америки, через Східну Європу та Росію періоду падіння комуністичного режиму до викрадення партизанами у Південній Америці, цей фільм висвітлює шлях великої жінки на тлі буремного, постійно мінливого світу.

«Ханна» досліджує, наскільки важливими є буддійські ідеали свободи в усіх її проявах для сучасного суспільства, а також з`ясовує, чому не варто вважати святим усе, що пов`язане з Тибетом.


27 травня 18:00
Кінотеатр «Україна», вул. Городецького, 5
Вхід 100 грн