. .

14 квітня — 10 травня 2016 р.

Одеський Музей
Західного і Східного
Мистецтва
http://museum.odessa.ua/

Виставка буддійського мистецтва «Скарб Тибету»

«Скарб Тибету» — єдина в Україні мандрівна виставка буддійського мистецтва, присвячена культурній спадщині Гімалайського регіону. Експозиція виставки налічує більше 350 оригінальних експонатів з Тибету, Бутану, Непалу та Індії. Серед них — буддійські статуї та сувійний живопис (тханки), храмові музичні інструменти й ритуальні предмети, традиційні прикраси і предмети побуту.

Твори буддійського мистецтва пронизані глибоким символізмом і мають не лише естетичне, а й прикладне значення. Протягом багатьох століть вони були частиною майстерних методів, що пробуджують якості просвітленого ума, які неможливо зруйнувати. Буддійський символізм знайшов своє вираження в різних формах: у тханках (буддійському живописі), скульптурі, атрибутиці. Кожні колір і форма, кожне положення тіла і прикраса вказують на певний аспект просвітленого досвіду, який буддійський практик прагне реалізувати в медитації.
Завдяки нашим досвідченим екскурсоводам ви зможете не лише насолодитися красою досконалих форм експонатів, але й прослухати розповідь про кожен із них, отримати глибокі та всебічні знання про культуру, історію та філософію буддійської цивілізації.

Екскурсії тривають близько двох годин та проводяться щодня з інтервалом 15-20 хвилин.

25 квітня – 25 травня
с 10:00 до 19:00
субота, неділя – с 10:00 до 18:00.
Вихідний: вівторок.
Закарпатський музей народної архітектури та побуту
м. Ужгород, вул. Капітульна, 33а