. .

Презентація книги «Прапор перемоги. Цитати буддійських майстрів», упорядник Войтек Трацевський та Катаржина Бяла, Польща.

Досягнувши повного Просвітлення в свої 35 років, Будда Шак’ямуні протягом наступних 45 років безперервно вчив тих, хто цього хотів. Багато хто з його учнів стали вчителями, і продовжували передавати знання іншим. Таким чином, живий досвід буддійських повчань зберігся до наших днів.

Цитати, що містяться в цій книзі – це повчання буддійських майстрів ліній Каг’ю і Н’інгма, які протягом останніх 2500 років або досягли повного Просвітлення, або значно наблизилися до цього стану. Це стало можливим тому, що Просвітлення не є чимось особистим – ум кожної істоти містить однаковий потенціал досконалості та радості.  

Ця книга – результат багаторічної роботи Войтека Трацевського та Катаржини Бялої, практикуючих буддистів з Польщі, які знайшли надхнення в настановах та поясненнях великих майстрів. Ці цитати можуть спонукати до пошуку постійного щастя, і допоможуть більш усвідомлено ставитись до всього, що відбувається в нашому житті.

11 листопада 17:00
Переклад російською – Володимир Петров,
видавництво «Вогняне колесо», 2011 р.
Український Дім, вул. Хрещатик, 2
Поділитися:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google