. .

25 квітня — 25 травня 2014

Закарпатський музей народної
архітектури та побуту
м. Ужгород
www.zamnap.org.ua

Довідки

050 970-32-31
050 609-48-51
050 544-75-66
info@buddhadays.in.ua

Головна сторiнка

Багатогранна у проявах, глибока за своєю суттю, загадкова буддійська культура відкриє свої таємниці ужгородцям. Традиційний щорічний фестиваль «Дні буддійської культури», який неодноразово проводився у Києві та інших містах України, вперше запрошує доторкнутися до мистецтва й мудрості Сходу мешканців Закарпатського краю.
Твори мистецтва, представлені на виставці «Скарб Тибету», тематичні фільми та лекції, розповіді про подорожі буддійськими країнами, майстер-класи з тибетської мови та буддійської медитації, — все це занурить вас у дивовижний світ буддійської культури та наблизить до джерел, з яких беруть свій початок глибокі повчання Будди.

«Дні буддійської культури» запрошують кожного, хто відкритий світові, відправитися у подорож далекими країнами і доторкнутися до живої багатовікової традиції, а також відкрити для себе знання, що робить людей на Сході щасливими. Та просто корисно провести час в оточенні буддійської культури Тибету, яка ще ніколи не була настільки відкритою людям на Заході.