. .

Виставка буддійського мистецтва «Скарб Тибету»

Загрузка карты ....

Date/Time
Date(s) - 2 Дек 2011 until 28 Дек 2011
10:00 AM - 7:00 PM

Location
Чернігівський обласний художній музей

Category(ies)


«Скарб Тибету» – єдина в Україні мандрівна виставка буддійського мистецтва, присвячена культурній спадщині Гімалайського регіону. Експозиція виставки нараховує більше 300 оригінальних експонатів, привезених з Тибету, Непалу, Бутану та Індії, серед яких 67 буддійських статуй, 39 тханок, а також маски, музичні храмові інструменти, ритуальні предмети та предмети побуту.

Твори буддійського мистецтва пронизані глибоким символізмом і, крім естетичного, мають прикладне значення. Вони завжди, впродовж століть, були частиною майстерних методів, що пробуджують ті якості просвітленого ума, які не можна зруйнувати. Буддійський символізм знайшов своє вираження в різних формах: у тханках (буддійському живописі), скульптурі, атрибутиці. Кожні колір і форма, кожне положення тіла і прикраса вказують на певний аспект просвітленого досвіду, який практикуючий хоче реалізувати в медитації.

Киянам та гостям столиці надається унікальна можливість – доторкнутися до справжнього Скарбу Тибету – глибоким повчанням Будди, вираженим за допомогою засобів образотворчого мистецтва, які зберігають в собі таємниці вікових традицій.

8-27 листопада,  з 10:00 до 19:00
Український Дім, вул. Хрещатик, 2

 

 

Powered by Events Manager

Поділитися:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google