. .

25 квітня — 25 травня 2014

Закарпатський музей народної
архітектури та побуту
м. Ужгород
www.zamnap.org.ua

Довідки

050 970-32-31
050 609-48-51
050 544-75-66
info@buddhadays.in.ua

Фільми

Фільм «Прозорий Лама», режисер Анна Новікова (Росія)

Tsechu_cover_ger

Документальний фільм про тибетського Ламу, високоповажного Цечу Рінпоче. У нескінченному потоці існування наше життя можна порівняти з краплею води у величезному океані. Ми настільки зайняті своїми власними турботами, що у нас майже немає часу замислитися над справжніми цінностями. Але є люди, одна зустріч з якими здатна змінити наше життя.

Фiльм «Подорож, сповнена глибокого змісту», режисер Андрiй Толошний (Україна)

talosh_jenka

Науково-популярний фільм київського режисера Андрія Толошного — це опис шляху, яким пройшов Будда Шак’ямуні більше 2500 років тому. Автор фільму пропонує пройти нам той же шлях від народження до смерті Будди, знайомлячись з його повчаннями, які допомагають звільнитися від страждань і досягти Просвітлення або, іншими словами, повністю розкрити свій потенціал. Фільм знімався в Бутані, Індії, Непалі, В’єтнамі, Тайланді, Китаї, Україні, Росії (Калмикія, Бурятія і Москва), Білорусії та Угорщини.

Документальний фільм «Мистецтво для просвітлення»

Документальний фільм «Мистецтво для просвітлення»

Росія — єдина країна в світі, в якій існують буддійські республіки, а буддизм є офіційною релігією з 1742 року. Фільм розповість про виникнення буддійської культури в Росії, а також про те, як ця культура збагачує життя сучасного суспільства. Тут ви познайомитеся з основними видами буддійського мистецтва: традиційним живописом — тханкописом, скульптурами, буддійською музикою, архітектурою — зведенням ступ, а також побачите сакральний ритуал побудови і руйнування мандали.